Lis
16
sob
Scena Zamek dla Każdego 2019 @ Józefa Longina Sowińskiego 2
Lis 16@17:00 – 21:00
Scena Zamek dla Każdego 2019 @ Józefa Longina Sowińskiego 2

Szydłowieckie Centrum Kultury–Zamek serdecznie zaprasza na VII edycję projektu SCENA ZAMEK DLA KAŻDEGO, która odbędzie się 16 listopada 2019 r. (sobota), o godz. 17:00.
Założeniem działania jest stworzenie możliwości prezentacji scenicznej uzdolnionym mieszkańcom Powiatu Szydłowieckiego.
Ze względu na to, że poprzednie odsłony SCENY ZAMEK DLA KAŻDEGO spotkały się z dużym zainteresowaniem oraz życzliwym przyjęciem zarówno uczestników, jak i publiczności, postanowiliśmy po raz kolejny zaprosić do Zamku wszystkich chętnych do podzielenia się swoim talentem i umiejętnościami. Tego dnia zamkowa scena kameralna służyć będzie każdemu: instrumentalistom, solistom oraz zespołom. Może się do nas zgłosić każdy – niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania.
Organizatorzy ze swojej strony postarają się zapewnić miłą atmosferę, wesprzeć dobrym słowem, doradzić i zapewnić pomoc techniczną.
Uwzględniając ogromną popularność, jaką wydarzenie cieszy się wśród wykonawców informujemy, że w przypadku dużej ilości zgłoszeń (powyżej 20-tu) prezentacje muzyczne odbędą się w dwóch terminach: 16 listopada (sobota) i 23 listopada (sobota). O dacie prezentacji poszczególnych uczestników zadecyduje losowanie.
Na zgłoszenia czekamy do środy, 06.11.2019 r.
Regulamin i karta zgłoszenia dostępne są na stronie: sckzamek.pl w „Działanie cykliczne” górnego menu.