Strona obecnie jest w trakcie modernizacji.

Za niedogodności przepraszamy

  

  Klub Tańca Towarzyskiego „Zamek” działa nieprzerwanie od 1982 r. przy SCK – Zamek w Szydłowcu. Skupia ok. 70 dzieci i młodzie¿y w wieku od 5 do 20 lat. Prowadzi naukę tańców standardowych i latynoamerykańskich dla grup rekreacyjnych, hobby i sportowego tańca towarzyskiego.  Wychowankami Klubu są pary amatorskie od klasy E do A.

Zajęcia odbywają się systematycznie od poniedziałku do piątku w poszczególnych grupach zaawansowania, dodatkowo w soboty i niedziele organizowane są szkolenia prowadzone przez  renomowanych tancerzy i trenerów. Oprócz tego członkowie Klubu mogą doskonalić swoje umiejętności na obozach tanecznych organizowanych podczas wakacji zimowych oraz letnich.  

Tancerze z KTT „Zamek” biorą udział w ogólnopolskich turniejach i konfrontacjach tanecznych, gdzie zdobywają nagrody i wyróżnienia.

Klub oferuje pokazy taneczne na imprezach okolicznościowych, organizowanych przez różnego typu instytucje jak i firmy i osoby prywatne, a dla par przed małżeńskich proponujemy naukę pierwszego tańca. 

Instruktorem Klubu jest Monika Seweryn.

 

 

 

Nadchodzące Wydarzenia
Lip
27
pt
6:00 pm Letni Uniwersytet Każdego Wieku ... @ Sowińskiego 2
Letni Uniwersytet Każdego Wieku ... @ Sowińskiego 2
Lip 27@6:00 pm – 7:30 pm
Letni Uniwersytet Każdego Wieku – wykład II @ Sowińskiego 2
Burmistrz Szydłowca i Szydłowieckie Centrum Kultury – Zamek zapraszają na drugie z kolei spotkanie w ramach LETNIEGO UNIWERSYTETU KAŻDEGO WIEKU. Wykład pt.”POKOLENIE Y i Z – czyli o tym jak zapożyczamy się językowo” wygłosi Jan[...]
ARCHWIUM