Noc Bibliotek to coroczna impreza, która szczególnie przypadła do gustu naszym czytelnikom. Dzieci i młodzież chętnie uczestniczą w tej pełnej tajemniczości nocy. Tego roku postanowiliśmy troszkę przyspieszyć to wydarzenie, które w naszej bibliotece odbyło się 11 września. Rozpoczęliśmy od tworzenia osikowych postaci czyli, „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć?”. Ograniczała nas tylko nasza wyobraźnia, dlatego też powstały piękne i niepowtarzalne prace. Po małym poczęstunku przeszliśmy do kolejnego działania- warsztatów scrapbookingu pn.: „Kartka na każdą okazję”.
Nasze karty powstały z przeróżnych materiałów: wstążek, sznurków, kwiatów, naklejek, perełek, kolorowych papierów i wzorów z matryc. Adresaci tych przepięknie zdobionych kart na pewno będą zachwyceni 🙂
 
Na zakończenie Nocy w Bibliotece odbyło się czytanie w świetle księżyca. Dzieci uzbrojone w latarki, poduszki i kocyki głośno czytały dla innych uczestników spotkania. Jest w tym jakaś magia, która powoduje, że każdy chce czytać.

 

Projekt współfinansowany ze środków Powiatu Szydłowieckiego.

 

0

 

Skip to content