spacer
spacer
spacer
Szyd這wieckie Centrum kulutry ZAMEK
Menu witryny
Start
Dzia豉nia SCK
Kronika
Kluby
Oferta Us逝gowa
Zamek w Szyd這wcu
O nas
RCB-M Biblioteka
Uniwersytet Trz. Wieku
Informacja Turystyczna
安ietlica Wiejska Sadek
Jawny Rejestr Zbior闚
Wypo篡czalnia rower闚
 
Start

Cudze chwalicie, swego nie znacie... Drukuj Email

 Czy zastanawiali si Pa雟two kiedy co skrywaj zakamarki szyd這wieckich zabytk闚? Mimo, i wielu z Nas jest mieszka鎍ami Szyd這wca od wielu lat, to pewnie nie ka盥y mia okazj zag喚bi si w historyczne ciekawostki dotycz帷e najwa積iejszych obiekt闚 charakterystycznych dla naszego miasta. Szyd這wieckie Centrum Kultury - Zamek ma dla Pa雟twa niezwykle atrakcyjn propozycj kilku spotka podczas, kt鏎ych na nowo odkrywa  b璠ziemy  Szyd這wiec.

B璠ziecie mieli  mo磧iwo嗆 poznania historii Ko軼io豉 Farnego pod wezwaniem 鈍. Zygmunta wraz z najbardziej skrywanymi tajemnicami tego miejsca. B璠zie mo積a  podziwia panoram naszego miasta z wie篡 ratuszowej oraz pozna ciekawostki dotycz帷e Ratusza jak r闚nie obiekt闚 znajduj帷ych si w jego otoczeniu. A wszystko to poka膨 

i o wszystkim opowiedz Przewodnicy z Miejskiej Informacji Turystycznej – Tomek, Jacek, 2 Wiktorie, Julia, Ania i Zuzanna.

W kolejnych edycjach naszych spotka planujemy mo磧iwo嗆 zwiedzenia r闚nie innych zabytk闚 takich jak: Zamek, Lodownia, Synagoga, Kirkut, Kamienio這my czy G鏎a Trzech Krzy篡.

Czekamy na Pa雟twa na Rynku Wielkim w niedziel 22.10.2017 o godzinie 14:30. Zwiedzanie potrwa oko這 1,5 godziny i zako鎍zy si spotkaniem przy gor帷ej herbacie 

i kawie w Restauracji „Piwnica Szyd這wiecka” - partnera cyklu spotka  pt. „Szyd這wiec – cudze chwalicie, swego nie znacie...”.


 
spacer
© 2018 Szyd這wieckie Centrum Kultury ZAMEK
Powered by Joomla
spacer