✨ Serdecznie zapraszam na pierwszy z 2 zaplanowanych warsztatów mindfulness
✨ MINDFULNESS – czyli trening uważności. Aby stać się bardziej świadomym, panować nad swoimi emocjami, stresem lub po prostu zacząć się cieszyć życiem powinno się ćwiczyć uważność.
Na warsztacie poznamy wiele przykładów treningów i wskazówek, które z łatwością wdrożysz w swoją codzienność, aby zmienić coś w swoim życiu. Każde ze spotkań zakończy się KONCERTEM MIS KRYSZTAŁOWYCH 💎
✨ Mindfulness jest doskonałym narzędziem do pracy nad sobą, nie tylko dla dorosłych – mówi Natalia Kaleta, która poprowadzi zajęcia w Szydłowcu.
 
Prowadzenie: Natalia Kaleta („Wings of mind„)
Natalia świadomą Kobietą, szczęśliwą Żoną, a także świeżo upieczoną Mamą. Na co dzień pracuje w dużej firmie produkcyjnej. Z wykształcenia jest logistykiem i w większej części swjego życia, to właśnie ścisłe przedmioty uczyły ją stąpać twardo po ziemi. Poza etatem, uczy jak pracować z ciałem i sama chętnie oddaje się najróżniejszym fizycznym aktywnościom. Gdy tylko zdarza się okazja, podróżuje wraz z mężem, zwiedzając odległe (Indie, Afryka) i bliższe zakątki świata. Obserwowanie i poznawanie życia ludzi z innych szerokości geograficznych, jest tym co pozwala jej rozwijać swoje wartości i uczyć, jak doceniać każdy dzień życia.
 
🆓 Udział w zajęciach jest BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona.
👉 ZAPISY: sckulturyzamek@gmail.com lub tel. 48 326 23 13
 
/Zadanie realizowane we współpracy ze Stowarzyszeniem Inicjatyw Kulturalnych ZAMEK przy wsparciu finansowym Powiatu Szydłowieckiego./ 

Skip to content