Przejdź do treści

Pracownia Relaksu – kwiecień

Jasny napis - Pracownia Relaksu,, Szydłowieckie Centrum Kultury - Zamek. Na górze i na dole białe, delikatne liście.

Odkryj Spokój i Harmonię Podczas Sesji Masażu Dźwiękiem.
Czy zdarza Ci się poszukiwać chwili wytchnienia w szybkim tempie codzienności? A może pragniesz odnaleźć spokój i harmonię w swoim życiu? Jeśli tak, serdecznie zapraszamy Cię do doświadczenia osobistej rozluźniającej magii dźwięku.

Pracownia relaksu, czyli sesja masażu dźwiękiem w szydłowieckim zamku.
Przyjdź i dołącz do nas na długą sesję relaksu, otulonego dźwiękami gongu symfonicznego i mis tybetańskich, we wnętrzach szydłowieckiego zamku. Masaż dźwiękiem pozwoli Ci szybko osiągnąć stan pełnego relaksu i wyciszenia, pomagając złagodzić napięcia mięśniowe, uwalniając stres i negatywne emocje, oraz zapewniając odprężenie całego ciała i uwolnienie od natłoku myśli.

Jak wygląda taka sesja?

Rozgrzewka: Zaczynamy od krótkiej serii delikatnych ćwiczeń rozciągających i wzmacniających.
Praktyka Oddechowa: Następnie przechodzimy do praktyki oddechowej, relaksując się, wyciszając emocje, i stosując praktykę uważności (mindfulness).
Relaks z Dźwiękiem: W końcu, kładziemy się na matach i rozpoczynamy długi relaks, otuleni dźwiękami mis tybetańskich i gongu symfonicznego.
Sesja trwa 1,5 godziny.

Im częściej, tym lepiej! Przychodząc regularnie na zajęcia, nie tylko wprowadzisz pewną rutynę i zadbasz o swój komfort psychiczny, a zaczniesz zauważać zmiany, które w Tobie zachodzą! Poprawisz swój nastrój i samopoczucie, a jeśli należysz do nieśmiałych osób, to powoli otworzysz się na nowe relacje. Pamiętaj, że najtrudniejszy jest pierwszy krok, dlatego nie zwlekaj i zapisz się!

Jak Się Przygotować?

Przynieś ze sobą wygodny strój, np. dres, koc lub śpiwór, matę, poduszkę i butelkę wody. Ważne jest, aby ubrać się ciepło, dlatego sugerujemy wzięcie ze sobą bluzy z kapturem, ponieważ podczas zajęć leżymy na ziemi.

O Prowadzącej
Nasze sesje prowadzi Sylwia Szmidt – certyfikowana trenerka rozwoju osobistego i jogi. Sylwię i jej działania znajdziecie na jej stronie – Równowaga i Rozwój.

Koszt
Wstęp na jedną sesję kosztuje 50 złotych. Płatne przed wejściem na salę.

Zarezerwuj miejsce już dzisiaj!
Skontaktuj się z nami pod adresem e-mail: sckulturyzamek@gmail.com lub zadzwoń pod numer: 48 326 23 13 wew. 4.

Zajęcia odbywają się na sali baletowej – II piętro, wejście główne. W kwietniu jest to sobota, godz. 18:00.

Wydarzenie na Facebooku – zaproś znajomych 😉

Skip to content