Przejdź do treści

Szydłowieckie Planszówki

Spotkania idealne dla początkujących i zaawansowanych graczy w unikatowych wnętrzach szydłowieckiego zamku.

Spotkania planszówkowe w SCK Zamek, to idealna alternatywa dla osób poszukujących nowego hobby, bądź chętnych do spędzenia czasu poza domem. Raz w miesiącu, w trzecią niedzielę w Sali Rycerskiej zamku w Szydłowcu organizowane jest wydarzenie – Szydłowieckie Planszówki.

Na czym ono polega?
Koordynator – Pan Michał, przywozi do zamku ponad 200 gier planszowych. Przychodząc, wybieracie sobie którąś z nich i gracie! Ot cała filozofia. Boicie się, że nie znajdziecie idealnej gry, lub nie wiecie, co wybrać, bo nie gracie w gry planszowe? Z pomocą przychodzi Pan Michał, który pomoże Wam dobrać grę, taką, by sprawiła Wam jak najwięcej radości. Czy to chcecie lekko spędzić dzień i się pośmiać, albo macie ochotę na wyzwania i szukacie czegoś bardziej zaawansowanego, albo jesteś rodzicem i chcesz inaczej spędzić dzień ze swoim dzieckiem. Każdy znajdzie coś dla siebie!

Gdzie wydarzenie się odbywa?
Zamek w Szydłowcu – SALA RYCERSKA
Każda trzecia niedziela miesiąca
Zapraszamy od 12:00 do 19:00

— WSTĘP WOLNY –

Dzieci poniżej 12 roku życia mogą korzystać ze spotkania tylko w obecności swojego opiekuna.
Podczas gry śmiało, można kupić sobie coś do picia w Kawiarni. Podczas grania możecie sączyć jakiś napój, jednak jedzenie spożywamy w kawiarni.


Przypominamy, że jeśli podoba Wam się to wydarzenie, to na jednym ze stolików stoi skarbonka. Pomagacie nam w ten sposób kontynuować działanie.

Skip to content